O nás:


Zvieratá a obzvlášť kone a psy boli našou životnou cestou, ktorá nás priviedla až k chovu koní a zachovávaniu genofondu plemena Shagya Arab a Furioso.
Nakoľko pri zháňaní potrieb pre kone bolo zo začiatku možností málo a nové boli veľakrát finančne nákladné, spoliehali sme sa na kúpu a predaj použitých jazdeckých potrieb. Táto skúsenosť nás priviedla k založeniu stránky venovanej výhradne konskej problematike.

Sme radi, že ste navštívili našu stránku za účelom predaja alebo kúpy akýchkoľvek potrieb pre jazdecký šport, turistiku alebo prácu s koňmi, či len tak pre lásku k týmto vznešeným zvieratám.
Budeme radi, ak vaše nepotrebné sedlá, uzdičky, uzdy, zubadlá a iné veci ponúknete alebo naopak si na našich stránkach niečo vyberiete. Jedno, či pôjde o služby kováča alebo veterinára alebo o koníka, poníka, oslíka alebo niečo z ponuky inzerentov jazdeckých potrieb.

Sme inzertný portál, nezodpovedáme za obsah a pravosť inzerátu, odporúčame si tovar alebo koňa pred kúpou pozrieť a vyskúšať. V prípade kúpy zvieraťa nezabudnite na kúpnopredajnú zmluvu a nahlásenie koňa do centrálnej evidencie.

Veríme, že si naša stránka nájde v stále rastúcom okruhu koničkárov svojich priaznivcov a inzeráty ako aj spokojní kupujúci a predávajúci budú neustále pribúdať.

Redakcia si vyhradzuje právo odstrániť staré, hanlivé inzeráty, a tie, ktoré svojim obsahom nenapĺňajú obsahovú štruktúru stránky.

S pozdravom

Tím PREDAJKONÍ

www.predajkoni.sk